TERAPIA NEUROLOGOPEDYCZNA

KOMUNIKACJA, TERAPIA, DIAGNOZA

TERAPIA NEUROLOGOPEDYCZNA

oferta gabinetu

NEUROLOGOPEDA pomaga osobie w stanie obniżonej świadomosci

Najważniejszym założeniem terapii logopedycznej jest to, że pomagamy tej osobie „tu i teraz”, poprawiamy jakość Jej życia. Dzięki ciągłej stymulacji dbamy o aktywność mózgu. Poprawiamy czucie powierzchniowe i głębokie twarzy, przywracamy chociaż w minimalnym stopniu mimikę, minimalizujemy szczękościsk, ślinotok, ćwiczymy i szukamy możliwości komunikowania się tych osób z otoczeniem.

To neurologopeda może pomóc znów inicjować głos, poprawić oddech, zmniejszyć nadwrażliwość twarzy czy poczuć smak ulubionej potrawy.

Zawsze rozpoczynając terapię z osobą, która nawet nie daje nam oznak świadomości, zakładam, że Ona mnie słyszy, rozumie, czuje bo…chyba nigdy nie mogę być pewna, że tak nie jest.

Ważne informacje

Indywidualne podejście do każdej osoby korzystającej z terapii gabinetu USŁYSZ MNIE to moja główna zasada. Oferuję zarówno kompleksową terapię neurologopedyczną, opartą na wieloletnim doświadczeniu pracy z osobami z zaburzeniami neurologicznymi powodującymi zaburzenia w komunikowaniu się, ale też pomoc w poprawie jakości życia poprzez działanie fundacji JESZCZE DOPNĘ SWEGO. Łączę praktykę z wiedzą teoretyczną i poszukuję ciągle nowych rozwiązań poprzez prowadzenie badań naukowych.

Zapraszamy do kontaktuWypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności